Depo Çadırı

depo çadırı 2023

Depo Çadırı

Depo Brandası kurulumu ve kullanımı kolay gerekli çadır çeşitlerinden sadece biridir.

Bu çadır hem eşyalarınızı hem değerlerinizi korumakta büyük önem taşımaktadır.

Depo Çadırı Fiyatları 2022

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model çadırı firmamızda bulabilirsiniz.

Branda Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız

depo brandaları belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güç dür depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatın yapılardır

Depo çadırve fabrika çadırları şekil olarak üçgen , prizmatik ve yarım daire olarak imalatı yapılır. Depolanacak malzeme ve iklim şartlarına göre de ayrıca izoleli ve izolesiz olarak da üretilmektedir. diş kaplama ise pvc polyester brandadır. kapıları ise yine istek doğrultusunda sürgülü ,iki yana açılır, perde kapı olarak yapılmaktadır.

Bu tip çadırlar atık malzeme depolama çadırı, endüstiryel çadır  ,stoklu malzeme depolama çadırı, yığın depolama çadırı ,tarımsal depolama çadırı, araç garajı, endüstriyel atık çadırı, barınak çadırı, çalışma alanını genişletmek için de kullanılır.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

 

2000 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından 2 Yıl Garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir