Hangar Çadırı

çadır sistemleri

Depo çadırı olarak da adlandırılan hangar çadırı müşterilerin istediği her ölçüde üretilebilmektedir ve aynı zamanda talepler doğrultusunda izolasyon dahi yapılabilen bir çadır sistemidir.

Hangar Çadırları

Günümüzde bina yapım maliyetleri işçilikten malzemeye kadar ciddi miktarlar tutmaktadır. Bunun yanı sıra izinlerle de bu maliyetleri yükselmektedir. Bu çeşit maliyetlerin üstesinden gelmek için en iyi alternatiflerin başında çadır sistemleri gelir. Mesela; bir depoya ihtiyacınız var. Ancak bütçenizde inşaat için bir gider ayıramıyorsanız, büyük depo çadırı kurmanız en iyi seçenek olacaktır.

 

Daha çok depo olarak kullanılan bina maliyetleri düşünüldüğünde uçuk bir fiyattan çok daha ekonomik olup aynı zamanda fonksiyonel depolama alanıdır. Depo için bir gider ayırmak istemeyen kişiler için son derece düşük maliyetli olup her türlü depo ihtiyacını da en etkili şekilde karşılamaktadır.

Depo veya hangar çadırları, istenilen her ölçüde imal edilen gerektiğinde izolasyonu da yapılabilen çadır sistemleridir. Beton binalara kıyasla maliyeti çok düşüktür. Ayrıca beton yapılar gibi imar izni de gerektirmez. Bu çadır sistemlerinin istenilen her ölçüye göre imal edilmesi de en büyük avantajlarından biridir. İç kısımlarında kirişler veya kolonlar yer almaz. Bu da içerisinde forklift benzeri araçların rahat hareket etmesini sağlar.

 

Özellikle hangar çadır üretimi yapan firmalar öncelikle her ihtiyaca uygun hangar çadırı üretimi ile sektörde depolama alanları için en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

Hangar Çadırı Kullanım Alanları

Hangar çadırının kullanım alanları fazladır özellikle depo alanı, konser, iftar zamanları, toplantı anları, hava araçları alanı olan uçak bakım sanayi ve diğer tüm endüstriyel alanlar için profesyonel çözümler sunmaktadır. Daha çok üretim ve depolama alanı olarak da kullanılmakta olan hangar çadırları, alev almaz brandadan üretilmekte olup özellikle kullanım alanı olarak da son derece geniş bir yapıya sahiptir. Daha çok geniş alanlarda her çeşit dış etkiye karşı korunma özelliği olan bir yapıdadır. branda

 

Eğer yemek imali, yemek tüketimi, özellikle de atık malzeme depolama, tarım amaçlı depolama ve inşaat ve tarım yığın depolama gibi farklı amaçlar için de kullanılabilir. Hangar çadırları standart bir ölçüsü olmayan bir yapıda olup akla gelen her türlü amaca uygun olan farklı ölçülerde üretilen çadır çeşididir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir