Kiralık Çadır

Kiralık Çadır

Kiralık çadır branda imalatı üretim satış gibi alanlarda faaliyet gösteren Branda hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2000 senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Yüksek kalitede her alan ölçülerine göre el işçiliği ile dikilen iç ve dış alan brandaları. Dolu, yağmur gibi yoğun hava şartlarına göre üstün koruma sağlar

Düğün, Konser, Sergi, Açılış töreni, Kokteyl, Fuar, kongre, Davet, Ramazan ve İftar etkinlikleriniz için çadırı kiralama hizmeti vermekteyiz, Ayrıca bünyemizde bulunan Asma germe, Membran, Alüminyum ve Çelik yapı imalathanemiz ile taşınabilir yapılar oluşturmaktayız.

ÇADIR KİRALAMA

İSTANBUL KİRALIK ÇADIR, etkinliğiniz için gerekli olan bütün çadır çeşitlerini bünyesinde bulundurmaktadır, Düğün, Konser, Sergi, Açılış, Toplantı, Fuar, Kongre, Temel atma töreni, Festival ve Kokteyl organizasyonlarınız için firmamızdan çadır kiralama hizmeti alabilirsiniz.

ASMA GERME YAPILAR

LEGO ÇADIR Asma germe membran yapı sistemler ve çelik yapıların uygulamaları konusunda faaliyet göstermektedir. Şirketimiz teorik bilgilerini ve uygulama tecrübelerini birleştirerek müşterilerine optimum çözümler sunmayı ilke edinmiştir, çalışmalarımızı ürünlerimiz başlığı altındadır.

PROJE TASARIM

Proje & tasarım bölümümüz sayesinde etkinliği yapacağınız alanın detaylı rölöve çalışmaları sonrasında, gerçekleştirmek istediğiniz etkinlikte kullanılacak bütün ürünlerin ölçülü yerleşimi ve 3 boyutlu tasarımı bilgisayar ortamında yapılmaktadır.

Kiralık Çadır Fiyatları 2023

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Uygun Fiyat

Piyasaya göre %20 uygun branda fiyatları sunan firmamız şeffaf branda koruma brandası ve genel kullanım amaçlı brandalarda indirimli fiyatlar sunmaktadır.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir