Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü tentelerin kurulumu ve kullanıma kolay tente modellerinden sadece biridir. Tente Sistemi Akordeon Şeklinde Açılıp Kapanmaktadır Diğer Tentelerde Farkı yan kısımlar Kapalı olduğundan Güneş ve Yağmur gelmesini Engeller  kullanıldığı alanlarda şık Dizaynı ve Tasarımıyla bulunduğu alana ayrı bir Görsellik katar.

Körüklü Sisteminin Saçak Modeli Deniz dalgası modeli veya Düz saçak modeli tercih edilmektedir.

Körüklü Balkon Cafe ve Restoran Tenteleri

Tente Sistemi İşletme tarzındaki yerlere yapılacaksa Saçak Kısmına Firmanın Reklamı ve Logosu özel Serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

Bu tente modeli hem olumsuz hava koşullarında müdahalede bulunup hemde iş yerlerinin daha güzel gözükmesini sağlamaktadır.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her ölçüde tenteyi firmamızda yaptırabilirsiniz.

Körüklü Tente Fiyatları

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimler ile körüklü tente kampanyamızdan faydalanmak için hemen bizi arayın.

Her nerede olursanız olun 7/24 bize ulaşıp yardım ve destek alabilirsiniz.

TENTE Sistemleri ÖZELLİKLERİ

Hava geçiren, su geçirmeyen %100 akrilik kumaştan yapılmış – 5,00 mt ye kadar cephe ölçüsü – 0,90 mt ye kadar öne açılabilirlik – İpli manuel çalışma – Alüminyum alaşımlı gövde – Elektrostatik fırın boya

Körüklü Tenteler Modelleri

Kumaş altında oluşturulan ve kesinlikle paslanma ya da kırılma yaşamayacak olan sert bir malzeme yapılanması ile birlikte kullanım ömrünü biraz daha uzatan modellerden bir tanesi de tente modelleri olarak karşımıza çıkıyor. İskelet sisteminde herhangi bir arızalanma durumu söz konusu değildir ve doğru kullanım sağlandığı takdirde uzun yıllar faydalanabileceğiniz modellerden bir tanesi demek de doğru olacaktır. Pencere ve balkonların yanı sıra küçük işletmelerin giriş bölümünde de çok fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. Sağlıklı iskelet yapısı sayesinde görsel olarak ve kullanım olarak daha pratik bir yapılanmaya sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

KÖRÜKLÜ TENTELERİMİZİN KURULUMU

körüklü tentelerin kurulumu esnasında kullanılacak malzemelerde ince hassasiyetle seçilmektedir, Çelik halat, çektirme, liftin, mapa, klemens, civata, somun gibi malzemelerde paslanmaz nitelikli malzemeler tercih edilmelidir. Flanş kullanımında demir tercih edilip, boyası daldırma galvaniz, elektro statik galvaniz, yada elektro statik fırın boya tercih edilmelidir. Branda noktasında ürünün kapladığı genişlik ve uzunluk ölçüleri üzerinden maruz kalacağı, kar, yağmur ve rüzgar yüküne göre çeşitli alternatifte Polyester veya Pamuklu Brandalar Kullanılmalıdır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir